Vlastík Lysák, profesionální kondiční a osobní trenér

Jmenuji se Vlastík Lysák a jsem profesionální kondiční a běžecký trenér, osobní trenér a výživový poradce. Jsem aktivní výkonostní sportovec, běžec, cyklista. Podívejte se na některé moje výsledky.  Mám za sebou výsledky a zkušenosti z osobních tréninků s mnoha klienty. Budu se vždy snažit maximálně přizpůsobit a vyjít vstříc. Pojďte do toho se mnou.  Vedu své klienty z racionálního úhlu pohledu. Záleží skutečně na vás a je úplně jedno, zda je vám dvacet nebo šedesát roků. Navždy s pohybem! Těším se na setkání s vámi.

Co nabízím

fKlidu tréninky na dráze a skupinové outdoor tréninky

  • Pro všechny, kdo chtějí výsledky
  • Práce na zlepšování techniky běhu
  • Rozcvičování, a předcházení zranění
  • Běžecký trénink pro efektivní zlepšování
  • Skvělé prostředí a zázemí na Stadionu Palackého vrchem, Outdoor fitness Komárov a Sokol Kounicova dle aktuálního rozvrhu

Moje filozofie je pomoci vám změnit váš životní styl a díky tomu dosáhnout větší osobní spokojenosti a trvale udržitelných výsledků.

Co o mě říkají

Krok sprintera, postava dřevorubce … komentář moderátora na závodě TriexpertCup
Tomáš Kalina, TriexpertCup
Vlastíkovo cvičení Zdravá záda mě pomohlo od bolesti zad.
Karel, klient
Zúčastnila jsem se kurzu Sportovní výživa a byla jsem moc spokojená. Nejvíce oceňuji, že jste odpovídal na konkrétní dotazy účastníků a tím nám velmi pomohl.
Radka, klient
Kdyby mě někdo v lednu 2012 řekl, že budu ráda cvičit a ještě běhat půlmaraton, nebudu tomu věřit. Vlastík mě přinesl sportování do života.
Miluše, Business Link
Díky Vlastíkovi jsem zhubla 12 kilogramů a vážím stejně jako před 25 lety. Jsem však nesrovnatelně pevnější. Ten pot stál za to.
Eva, klient
Dosáhl jsem cíle, který jsem si nastavil. Nabrat svalovou hmotu, zpevnit a ztratit břicho.
Petr, klient
Kila dolů, tuk dolů, co si víc přát.
Jan, klient

KALOKAGATHIA

Antické myšlení, se mi líbila od od doby, kdy jsem se dějiny učil na základní škole. Chtěl bych, abychom uměli přemýšlet o krocích v aktivitách, které nás mají činit šťastnými. Také proto, aby nás tyto aktivity bavily a dodaly nám potřebnou sebedůvěru. Své tělo není třeba ničit, ale zlepšovat ho a dostávat ho dál. Jen netrénovat, ale i kvalitně regenerovat. Duševní hygiena je důležitá pro náš rozvoj. Když si nebudete vědět rady, věřím že Vám pomohu anebo vás nasměřuji správným směrem.

Obrázky ani řeči nedělají trenéra. Jsem rád, že si Vás moje webové stránky našly. DĚKUJI. Oslavím to zřejmě pořádným zákuskem ve formě běžeckého tréninku a regeneračním plaváním. Trenéři také trénují. Nenajdete zde konkrétní rady, jak zázračně zhubnot nebo udělat stovky dřepů a kliků, nebo jak přesně dosáhnout cíle. Myslím si, že takové zázraky nefungují. Chtěl bych, aby mé stránky byly motivační, nakopávajíci a dodávající chuť do aktivit, které provozujete. Každý jsme individualita. To je podstatné a krásné. Z toho tedy plyne, že ideálním začátkem je STANOVENÍ CÍLE A SPORTOVNÍ DIAGNOSTIKA.  Záleží jen na vás, zda chcete zpevnit, naučit se běhat, zlepšit časy na závodech, zhubnout nebo nabrat svaly. Povedu vás k vašim vysněným cílům.