Dostaň se po létě ZPĚT DO FORMY

Venku stále třicet stupňů a tak se občasná zmrzlina, melouny, hrozny, pivo …. začíná podepisovat na vaší figuře i kondici. Je tedy nejlepší čas zahájit akci ZPĚT DO FORMY Co pro vás připravuji od září ?

Kurz pro běžce fKlidu

Šestitýdenní kurz je určen těm, kteří chtějí začít běhat, nebo s během již začali, ale cítí, že to není ono. Cílem kurzu je pomoci vám se rozběhat tak, abyste z běhu měli radost a nezpůsobovali si zbytečná zranění. Ať už ze špatné techniky nebo z přetěžování. Výhodou kurzu je i běhání ve skupině, což vás bude motivovat, a zároveň individuální přístup a zohlednění potřeb každého z účastníků kurzu. Více informací ZDE Začínáme 25. září a počet míst je omezen.

Tréninky na dráze

Začínáme po létě 10. září 2018. Přidat se může kdokoliv. Pondělí dráha na Sokole a v úterý a ve čtvrtek na stadionu VUT pod Palackého vrchem. Přidat se může každý. Tréninky jsou směsicí atletické průpravy, kondičního cvičení, běhu, práce na technice ale také zpevňování CORE a učíme se i protahovat. Makáme společně, ale trénink přizpůsobuji konkrétním potřebám jednotlivců. Máte-li jakékoliv dotazy pište nebo volejte. Termíny a základní informace naleznete ZDE

image

Kondiční cvičení v malých skupinách SMALL GROUP

Posilovna/silový trénink se hodí jako prevence zranění a do určité přípravy v délce alespoň 8 týdnů 1x až 2x týdně .. . Máte partu kamarádů a známých. Využijte možnost cvičit v malé skupině, kde mám možnost se soustředit i na jednotlivce, i když samozřejmě ne tak jako v osobním tréninku. Můžeme se domluvit na délce spolupráce a případně i kratším časovém období, kdy se chcete naučit cvičit „správně“. Naučím vás cvičit.

Cena cvičení v malé skupině

  • Tři až osm osob
  • Nezahrnuje vstup do posilovny
  • 6 až 8 osob, 150 Kč za osobu
  • 3 až 5 osob  200 Kč za osobu

Ranní rozjezdy

Kondiční silová příprava. Chci Vám dát možnost tréninku v sále. Ranní rozjezdy jsou určeny pro všechny, kdo si chtějí před prací zacvičit. Možná to osloví i lidi, kteří chodili na moje lekce ve Startracu a v AZ Fitness. Budeme se scházet ve středu v 7 00 na Kounicově ulici. Cena 150 Kč za lekci zahrnuje i vstup do fitness. Maximální počet osob ve skupině je 12.