Závodní víkend za námi tréninky na dráze před námi

Běžecké a kondiční tréninky na dráze 4. 6. a 6. 6. 2019

Tento týden budou tréninky na dráze zcela klasicky. Sejdeme se v úterý 4. 6. 2019 a ve čtvrtek 6. 6. 2019 v 18 15 na Stadionu pod Palackého vrchem. Více informací o stadionu a cenách naleznete ZDE.

Kromě toho se mnou můžete potrénovat i na spinningu v úterý v poledne nebo ve středu večer na Kounicově ulici ve Spinning a fitness. Ve středu se běží další závod TriexpertCupu, terén na Palackého vrchu s tradičním výběhem posledního kopce před cílem.

Gratuluji všem, kteří společně trénovali ve čtvrtek a oslavili pak víkendový svátek, malých velkých i úplně velkých dětí nějakým závodem.

• Dalibor Uhlíř, Třebíčský triatlon
  • Monika Nepustilová, Marek Christ, Jarda Pitřík, Běhej lesy Vysočina Táňa Straková a Pavel Straka s námi ve čtvrtek netrénovali, ale gratulace za Vysočinu patří i jim
  • Miluše Jurošková, Okolo Výhonu
  • Zuzana Ožanová a já, Lysohorský SkyRace 2019

Letos jsem byl ambasadorem závodu Okolo Výhonu a mám své zprávy, že Zuzka Ožanová je stále držitelkou traťového rekordu. Mili tam byla jako trasérka Pavla a byl tam rovněž Vítězslav Lenoch, který s námi občas trénuje. Takže fKlidu Sport Team tam měl slušné zastoupení.

Pokud jsem na někoho zapomněl, rád ho sem dopíši a pogratuluji mu dodatečně.

Přeji příjemné sportovní zážitky, kvalitní trénink a energii na závodě.